Blue Flower

Współczesny świat jest bez wątpienia światem pełnym singli i singielek. Niektórzy wybierają ten stan świadomie, inni natomiast są samotni, ponieważ nie mają szczęścia w miłości i trafiają na niewłaściwe osoby. Niestety, pomimo że współczesny świat stoi przed nami otworem, to okazuje się, że jesteśmy ludźmi coraz bardziej zamkniętymi, którzy mają problem w nawiązywaniu relacji z płcią przeciwną. Jakie alternatywy czekają na singla XXI wieku?

Singiel szukający

Jeżeli należysz do osób, które lubią brać sprawy w swoje ręce, to z pewnością nie próżnujesz. Główna zasada brzmi, aby nie siedzieć w miejscu, lecz wychodzić jak najczęściej i poznawać nowe osoby pochodzące z różnych środowisk, co zwiększa nasze szanse na poznanie drugiej połówki. Nic dziwnego, że jesteś sama jeśli spędzasz czas między domem – pracą – sklepem spożywczym. W ten sposób nikogo nie poznasz! Wychodź jak najczęściej na imprezy. I nie, imprezy rodzinne się nie liczą. Lecz pamiętaj, aby nie robić nic wbrew sobie, jeśli nie lubisz dużych zbiorowisk ludzi to nie uczęszczaj siłą na imprezach. Powinnaś wiedzieć, że na singla czeka wiele alternatyw.

Wiele opcji

Najczęściej wybieranym krokiem jest zapisanie się na tak zwany portal randkowy. Tworzysz na nim swój profil, wypełniasz tekst, a osoby działające dla portalu dobierają osoby, które najbardziej odpowiadają twoim oczekiwaniom. Ta forma jest dobra dla osób nieśmiałych. Ma jednak pewne minusy. Pisząc z kimś nie poznasz tonu jego głosu, nie zobaczysz jak wygląda, jak się zachowuje, nie popatrzysz w oczy. Te wszystkie rzeczy są niezmiernie istotne. Jeżeli potrzebujesz pośredniej opcji to idealne dla ciebie będą szybkie randki. Czym jest szybka randka Poznań? Jest to rodzaj spotkania na którym masz okazję porozmawiać przez 7-10 minut z kilkoma osobami przeciwnej płci w ciągu jednego wieczora! Jest to opcja idealna, ponieważ osoby te poznają jedynie twoje imię, jesteś dla nich w pełni anonimowa, jeżeli więc ktoś nie przypadnie ci do gustu, możesz być pewna iż nie otrzyma do ciebie numeru, ani nie będzie cię męczył telefonami. Jedyny sposób, aby zdobyć do kogoś kontakt to zaznaczenie na formularzu „tak” przy imieniu danej osoby. Jeżeli ona także zaznaczy twoje imię, to otrzymacie od organizatorów swoje numery lub adresy email i w ten sposób sami zadecydujecie o dalszym rozwoju waszej relacji. Brzmi dobrze, prawda?